Bilety

BILETY WSTĘPU
NARODOWY POKAZ KONI ARABSKICH CZYSTEJ KRWI
PIĄTEK

Rejestracja zamknięta

SOBOTA
NIEDZIELA
AUKCJA
NIEDZIELA – PONIEDZIAŁEK

BILETY WYPRZEDANE

* Zgodnie z regulaminem

** W przypadku zakupu biletu – Pride of Poland i Summer Sale, Uczestnikowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy. W ciągu 14 dni od zapłaty faktury za bilet  – Pride of Poland i Summer Sale, Uczestnik będący konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu cywilnego, może odstąpić od umowy bez podania przyczyn zawiadamiając o tym PKWK na adres PKWK lub na adres e-mail reservation@pkwk.org lub rezerwacja@pkwk.org   z zastrzeżeniem, że odstąpienie nie może mieć miejsca po dniu 14 sierpnia 2021 roku.

W przypadku odstąpienia od umowy PKWK zobowiązuje się do zwrotu dokonanych przez Uczestnika płatności. Wszelkie zwroty płatności będą dokonywane przy użyciu tego samego sposobu płatności, którego użył Uczestnik, chyba że zgodzi się on na inny rodzaj zwrotu.

UWAGA:

Wszelkie osoby uczestniczące w Wydarzeniu w dniach 13-16 sierpnia 2021 roku zobowiązane będą do złożenia stosownego oświadczenia związanego z zagrożeniem epidemiologicznym SARS-CoV-2 i podania danych kontaktowych, na wypadek stwierdzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u któregokolwiek z uczestników Wydarzenia.